YACHTINGTIME.COM

Jacht: SUNHORSE 25

(id. oferty: 469) sprzedany

Kontakt ze sprzedającym jacht

Typ: żaglowa
Producent: skrzat
Rok produkcji: 2007
Lokalizacja: mazury
Bandera:
Długość: 740 m
Szerokość: 255 m
Ciężar: 0 kg
Zanurzenie: 0 - 0 m
Liczba kabin: 1
Liczba koi: 1
Liczba toalet: 1
Zbiornik wody: 60 l
Zbiornik paliwa: 60 l
Typ i liczba silników: 1 diesel
Łączna moc silników: 23 KM
Powierzchnia żagla: 25 m2
Cena: 110000 PLN (zawiera VAT)

Zdjęcia jachtu

Dodatkowy opis:

Sprzedam jacht mieczowo – balastowy, żaglowo – motorowy (MOTOSAILER) Sunhorse 25 z roku 2006, pięcioosobowy, zarejestrowany, kategoria CE + przyczepa. Jacht użytkowany prywatnie, bardzo zadbany, pierwszy właściciel, budowany na zamówienie w Polsce, bardzo bogato wyposażony, w zimie – przechowywany w hali, serwisowany co roku.
Silnik wbudowany Yanmar 23 km diesel, sterowany hydraulicznie – koło sterowe lub rumpel, łazienka z ciepłą wodą, toaleta morska, prysznic z ciepłą wodą w łazience i w kokpicie, ogrzewanie Webasto (wewnątrz i w zadaszonym kokpicie), lodówka, kuchnia gazowa, przyrządy nawigacyjne Raymarine, radio, Tv + instalacja głośnikowa, oświetlenie nawigacyjne i bytowe, 2 akumulatory żelowe, instalacja elektryczna 12V/230V, elektryczne kładzenie masztu, zabudowa kokpitu na stelażu, rozkładana, drabinki zejściowe z rufy i z dziobu, podest do kąpieli, pełna instalacja dla silnika elektrycznego – silnik Minn Kota w cenie.
Kontakt 602 123 321.* Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśli art. 66, 1. Kodeksu Cywilnego.
Właściciele serwisu nie odpowiadają za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia.